XII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni - Olsza 2020
Konie 4 letnie | ||
I m. DARCO LAZAR OLD/OGIER/2016 DARCO/LUGANO VAN LA ROCHE – VELVET LAZAR/VERDI Wł. Edmund Lazarewicz |
II m. CUPIDO OLD/OGIER/2016 COUPE D`OR/COUPE DE CO COEUR- AISHA/ACHILL-LIBERO H Wł. Marek Lewicki |
III m. LATE NIGHT KWPN/OGIER 2016 CORNET OBOLENSKY/CLINTON – GOODGOAN/CALVARO Z Wł. Sylwester Kosiński |
Konie 5 letnie | ||
I m. URSSINI HOL/ OGIER / 2015 URIKO KWPN/ UNTOUCHABLE – CATOLICA / CASSINI I Wł. Wioletta Kosicka |
II m. KADORA – W KWPN/KLACZ/2015 BALTIC VDL/ QUAPRICE Z – WALDORA W / INDORADO Wł. Jerzy Cerba |
III m. KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR KWPN/KLACZ / 2015 ELDORADO VAN DE ZESHOEK – WENDELIEN/PHARAON Wł. Robert Kędzior |
Konie 6 letnie | ||
I m. CASSIRIANO HOL/OGIER/2014 CASSILIANO / CASSINI I – ATHINA/CORIANO Wł. Wioletta Kosicka |
II m. JULIO ENKEL |
III m. VIGO HEYWOOD HZ |
Konie 7 letnie | ||
I m. ISLANDER (ex LCI) KWPN/OGIER/ 2013 DURANGO VDL KWPN / ZIROCCO BLUE VDL KWPN – DI-ROSA KWPN/ HARLEY VDL KWPN Wł. Marek Lewicki |
II m. DIARADO`S DREAM |
III m. QUICKY B Z |
XI Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni - Olsza 2019
Konie 4 letnie | ||
I m. KENTUCKY VDL KWPN/OGIER/2015 CRESPO/CANTURO – SOTISSE DE WEMMEL /KASHMIR VAN SOHUTTERSHOF Wł. Joanna Matyla |
II m. KANDY PROGRESS KWPN/OGIER/2015 ZAPATERO VDL/CHIN CHIN – ZUFRIEDA/NEGRO Wł. Alicja Mielcarek |
III m. DŻENTELMEN SP/WAŁACH/2015 ELVARO – ETB DŻINGER / GRAND PRESIDIUM Wł. SK Nad Wigrami |
Konie 5 letnie | ||
JULIO ENKEL KWPN/WAŁACH/2014 MONTENDER/CONTENDER – ULIVE / KARANADSJ Wł. Antoni Dahlke |
II m. VIGO HEYWOOD HZ ZANG/OGIER/2014 VIGO D`ERSONILLES / NABAB DE REVE – AMARA/NO LIMIT Wł. Sylwester Kosiński |
III m. LIRYKA SP/KLACZ/2014 KANNAN.VOLTAIRE – LIBERIA/LIVELLO Wł. SK Nad Wigrami |
Konie 6 letnie | ||
I m. NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP/ WAŁACH/2013 EMERALD VAN`T RUYTERSHOF/ DIAMANT DE SEMILLY – GIRONDELLE DE QUBERON/ CONTENDRO Wł. EuroHorse |
II m. ISSEM |
II m. VELVET LAZAR |
Konie 7 letnie | ||
I m. COLINERO OLD/OGIER/2012 COLA/CONTENDER – ELVITA/ESCUDO I Wł. Marzena Falarz |
II m. CHEPETTANO |
II m. ORGANO`S BOY Z |
X Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni - Olsza 2018
Konie 4 letnie | ||
I m. COLDWATER SP/WAŁACH /2014 CARAMBOLE/ CASSINI I /C- DALLANDRO – RETTO /CALANDO Wł. SK NAD WIGRAMI |
I m. V-STAR DIVE Z ZANG/OGIER/2014 VIGO D`ARSOUILLES / NABAB DE REVE / TRUE STAR D`IVE / QUICK STAR Wł. Wanda Szmyt |
III m. OREO D.R. BWP/ OGIER / 2014 KANNAN / VOLTAIRE / BRIGHT EYES VD SMIS Z / REINOUT DELAGAYE Wł. Wanda Szmyt |
Konie 5 letnie | ||
Im. LAVERINO OLD/KLACZ/2013 L`AVEU/ LAWITTO / SARECA/SANDRO BOY Wł. Anna Piwońska |
II m. IMAGO |
III m. IELVE KWPN / KLACZ / 2013 QUIDARO / QUIDAM DE REVEL /EULVE / CARAMBOLE Wł. Antoni Dahlke |
Konie 6 letnie | ||
I m. FOCUS OLD/OGIER / 2012 FIDIY OF COLORS /LE TOT DE SEMILLY / NANETTE / CALIDO I Wł. Angelika Ojczenasz |
II m. WILLIE |
II m. LA VULKANO L |
Konie 7 letnie | ||
Im. CONTHARGOS OLD/OGIER/2011 CONTHARGOS/CONVERTER / GELINDA / QUIDAM`S RUBIN Wł. Makrum Jumpimg Team |
II m. GIRL RV |
III m. E GINEKE |
IX Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni - Olsza 2017
Konie 4 letnie | ||
I m. ASTIL L HOL / GER / Ogier / 2013 Baracuda / Baloubet D. Ro / Alida I / Casall Wł. Jan Ludwiczak |
II m .COMTESS OLD / GER / Klacz / 2013 Conthargos / Converter / Sangria / Sandro Boy |
III m. CARRACAS KWPN / NED / Ogier / 2013 Zirocco Blue VDL / Mr. Blue / Cararine S /Numero Uno Wł. Wanda Szmyt |
Konie 5 letnie | ||
I m. HAPPY LINA KWPN /Klacz / 2012 Lexicon / Voltaire / Roberlina / Hemmingway |
II m. CASARIO DE SORE Z |
III m. CHAMPAGNE DE TALMA SF / FRA / Wałach / 2012 Cantus / Quinta De Pivoine / Calvaro Wł. Makrum Jumping Team |
Konie 6 letnie | ||
I m. SECRET WEAPON L KWPN / NED / Wałach / 2011 Baloubet Du Rouet / Acobada / Acobat II Wł. Jan Ludwiczak |
II m. CAMBEL I G (EX CANDEL I G) |
III m. CAREWICZ |
Konie 7 letnie | ||
I m. COLUMBIA SP / POL / Klacz / 2010 Ultimo / Phin Phin / Contessa / Coriano Z Wł. KS Nad Wigrami |
II m. CHOCOLATE BLUE |
III m. FOR VITO |
VIII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni - Olsza 2016
Konie 4 letnie | ||
I m . COLINERO OLD / POL / Ogier / 2012 Cola / / El Vita / Escudo I Wł. Dariusz Miśkiewicz |
II m. LUCKY STAR HOL / POL / Wałach / 2012 / Larcon / Rania II /Uwe Bruhn Wł. Izabela Dyrek |
III m. CARRACAS SP / POL / Wałach / 2012 Carry Son / Carry / Solaris / Silvio I Wł. Tomasz Miśkiewicz |
Konie 5 letnie | ||
Im. GRAND BEAU KWPN / NLD / Wałach / 2011 Chello III VDL / Contender / Plus Belle / Celano Wł. Sławomir Uchwat |
II m. QUAMAR |
III m. ELAN BLUE Z ZANG / GER / Ogier / 2011 Elliot Van Terhulst / Indoctro / Penny Blue / Continue Wł. Leszek Chełstowski |
Konie 6 letnie | ||
I m. CLASSIC DREAM Niem. Sport. / GER / Wałach / 2010 / Colestus / Cornet Obolensky / Wicky / Inster Graditz Wł. Nicolaas Maria Nouwen |
II m. FAREZZO B |
III m. Q 7 |
Konie 7 letnie | ||
I m. CASSIA DE LYS L WESTF / GER / Klacz / 2009 / Champion De Cord / Champion Du Lys / Al Italia / Argentinus Wł. Jan Ludwiczak |
I m. SILVER SHINE |
I m. CHACCLANA |
Strona 2 z 4
Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni
Pomysł rozgrywania Sportowego Czempionatu Polski Młodych Koni w skokach przez przeszkody zrodził się w roku 2009. Wtedy to właściciele koni postanowili stworzyć imprezę dającą szanse na zaprezentowanie wszystkich młodych wierzchowców, które są w treningu na terenie Polski. Z założenia SCPMK miał być uzupełnienie rozgrywanych od 1991 roku Mistrzostw Polski Młodych Koni i na równych warunkach dawać szansę prezentacji zarówno koni wyhodowanych w naszym kraju jak i tych zakupionych przez polskich właścicieli zagranicą. Pierwszy z Czempionatów odbył się jeszcze w 2009 roku w ośrodku Kuźnia Nowowiejska. Impreza była na tyle udana, że postanowiono ją kontynuować. Drugie i trzecie zawody SCPMK odbyły się na Hipodromie KJ Agro-Handel Śrem w Olszy wraz z Memoriałem Jana Kantego Dąbrowskiego...